Sprchové kouty Brno

Máte problém si vybrat sprchový kout? U nás není problém vyrobit sprchový kout na míru! Zaměříme, naceníme, vyrobíme a nainstalujeme Vám sprchový kout podle vašich představ. Klademe velký důraz na kvalitu použitých materiálů při výrobě sprchového koutu a na odvedenou práci při instalaci sprchového koutu. 

Standartní řešení při zařizování koupelny se v dnešní době stávají sprchové kouty. Samotné sprchové kouty mají rámové nebo bezrámové stěny z bezpečnostního skla nebo plastu. Sprchové kouty slouží především lidem, kteří preferují rychlejší způsob hygieny. Díky malému prostoru, který sprchový kout zabere, a velkému prostoru, který poskytuje, vytváří ideální prostředí pro relaxaci nebo hygienu.

Podívejte se na reference sprchových koutů na míru od firmy LUNER instalatér.cz, které pořídíte za zlomek ceny než u konkurence.

 

 Naše služba „sprchové kouty“ Vám nabízí:

  • Sprchové kouty na míru
  • Montáž sprchových koutů
  • Instalace sanitarních doplňků
  • Výstavba sprchových boxů
  • Sprchové kouty na zakázku
  • Rekonstrukce koupelen
  • Instalace sprchových boxů
  • Rekonstrukce bytoveho jádtra
  • Vše pro sprchové kouty
  • Dopňky pro sprchové kouty

 

Služba sprchové kouty: výstavba příček a zdiva, opravy omítek a sadrokartonů, rekonstrukce sprchových koutů, servis a revize vybavení koupelen, rozvod kanalizace a odpadního potrubí pro sprchové kouty,…LUNER instalatér poskytuje i dodávku a montáž veškerého materiálu a doplňků pro výstavbu nového sprchového koutu.

Kvalitní materiál a dobře odvedenou práci v koupelně jistě oceníte. LUNER instalatérzajistí dodávku a montáž materiálu s vyskou kvalitou a zárukou. Máme velký výběr z keramických obkladů a dlažeb, sprchových boxů a koutů, koupelnových doplňků a vybavení. U nás si jistě vyberete tu správnou koupelnu. Zajistíme koupelnový nábytek (Krajcar, Dřevojas, Liton interiér), sprchové kouty, vodovodní baterie (Novaservis, Metalia, Grohe, Hans Grohe, Oras, Ideal Standart, Ravak), umyvadla, záchody a další vybavení pro Vaši koupelnu.

LUNER instalatér – instalatérství Brno –  instalatérská služba pro Brno a okolí. Volejte mob.: 603 204 686</strong

Jsme profesionálové na nové koupelny, sprchové kouty, instalatérství, plyn, topení a úpravu vody

Nízké ceny

Plánujete kompletní rekonstrukci a bojíte se ceny? Už nemusíte!!! U nás je vždy kvalitní a odborná práce za příjemnou cenu.

NON-STOP

Neváhejte nás kontaktovat v případě jakékoliv havarie. Jsme flexibilní, obratní a profesionální ve všech směrech ...

Spokojenost

Odborné poradenství a individuální přístup ke každému klientovi. Mnoho zkušeností a spokojených zákazníků je naše hlavní výhoda ...

Zavolejte nám

+420 603 204 686

Napište nám

info@lunerinstalater.cz

Otevírací doba

Po – Ne: 8:00 – 18:00 hod.