Koupelny Brno

Plánujete přestavbu koupelny? Chcete vyměnit sprchový kout za vanu nebo naopak? Oslovte nás. 

Nové koupelny od firmy LUNER instalatér zahrnují téměř vše, co si jen pod tímto označením dokážete představit. Líbí se vám velká sprcha? Hledáte sprchový kout nebo je pro vás lepším řešením sprchová zástěna do vany? Oslovila Vás rohová vana, konkrétní koupelnový obklad, vodovodní baterie v moderním stylu nebo kvalitní a pekná dlažba? Pro koupelny nabízíme opravdu vše a koupelna od nás je ta správná volba!

Nabízíme veškerý sortiment koupelen a koupelnového vybavení. Tento sortiment lze rozdělit do několika základních kategorií: koupelnový obklad a dlažba, vodovodní baterie, koupelnové armatury, dřezy, vany, sprchy a sprchové kouty, sanitární keramika, koupelnový nábytek a doplňky, dále pak koupelnová chemie, podlahové vytápění, ohřívače a bojlery. Některé výrobky, např. vodovodní baterie nebo obklad jsou vhodné i do kuchyně, stejně jako dlažba, kterou lze ovšem využít i v dalších prostorách.

 

 Naše nové koupelny nabízí:

  • Nové koupelny na zakázku
  • Rekonstrukce koupelen
  • Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě
  • Montáž a výměna baterií, umyvadel, wc apod.
  • Osazení vany a sprchových koutů

 

Služba nové koupelny: výstavba příček a zdiva, opravy omítek a sadrokartonů, rekonstrukce koupelen, servis a revize vybavení koupelen, rozvod kanalizace a odpadního potrubí,…LUNER instalatér poskytuje i dodávku a montáž veškerého materiálu a doplňků pro výstavbu nové koupelny.

Kvalitní materiál a dobře odvedenou práci v koupelně jistě oceníte. Luner instalatér zajistí dodávku a montáž materiálu s vyskou kvalitou a zárukou. Máme velký výběr z keramických obkladů a dlažeb, koupelnových doplňků a vybavení. U nás si jistě vyberete tu správnou koupelnu. Zajistíme koupelnový nábytek (Krajcar, Dřevojas, Liton interiér), sprchové kouty, vodovodní baterie (Novaservis, Metalia, Grohe, Hans Grohe, Oras, Ideal Standart, Ravak), umyvadla, záchody a další vybavení pro Vaši koupelnu.

LUNER instalatér – Instalatérství Brno – instalatérská služba pro Brno a okolí. Volejte mob.: 603 204 686

Jsme profesionálové na nové koupelny, sprchové kouty, instalatérství, plyn, topení a úpravu vody

Nízké ceny

Plánujete kompletní rekonstrukci a bojíte se ceny? Už nemusíte!!! U nás je vždy kvalitní a odborná práce za příjemnou cenu.

NON-STOP

Neváhejte nás kontaktovat v případě jakékoliv havarie. Jsme flexibilní, obratní a profesionální ve všech směrech ...

Spokojenost

Odborné poradenství a individuální přístup ke každému klientovi. Mnoho zkušeností a spokojených zákazníků je naše hlavní výhoda ...

Zavolejte nám

+420 603 204 686

Napište nám

info@lunerinstalater.cz

Otevírací doba

Po – Ne: 8:00 – 18:00 hod.